Samota robí divy a sexuálna abstinencia ešte väčšie. Niekedy nám práca zaberie všetok voľný čas a nájsť si priateľku alebo milenku je praktiky nemožné. Niektorí z nás to riešia kúpou sexuálnych pomôcok pre mužov, iní zase asketickým spôsobom života. Dá sa to chvíľu vydržať, no potom nám, skôr či neskôr, ľudský dotyk a teplo začnú chýbať. Čo robiť v takomto prípade, keď prácu nechceme zmeniť? Poobzerajte sa na pracovisku

Hovorí sa, že s kolegami by sa randiť nemalo. Niečo na tom pravdy bude. Ale keď pracujete v medzinárodnej spoločnosti, kde okrem vás pracuje ďalších 500 ľudí a objekt vašej túžby pracuje o dve poschodia nižšie, v takomto prípade to neplatí. A keď sa zoznámenie podarí, nebudete riešiť rovnaké pracovné problémy a nebudete sa na seba mračiť alebo usmievať v open space. Navyše, keď pracujete v jednej firme, obaja budete vedieť, ako je to ťažké s voľným časom a budete mať pre seba väčšie pochopenie.

Skúste si vyraziť do mesta

Nemusíte byť ani najväčší alfa samec, aby ste v podniku po poháriku dobrého vína našli odvahu prihovoriť sa neznámej slečne. Pokus-omyl, za skúšku nič nedáte. Piatkový večer je otvorený takýmto príležitostiam. No pozor, prvý dojem rozhoduje, a keď si budete mať aj čo povedať, možno sa vám podarí nájsť niekoho, kto vám spríjemní minimálne aspoň víkend. Stačí byť uvoľnený, všímavý a nebyť nasilu vtipný. To je základ toho, aby ste mohli prežiť víkend vo dvojici.

A čo tak erotická zoznamka?

Keď nemáte silu v piatok vyraziť do mesta, skúste sa poobzerať na internete. Zapnite sex zoznamku, kde s veľkou pravdepodobnosťou narazíte na ženy, ktoré vám budú rozumieť a budú v podonej situácii. Na ženy, ktoré sú tiež zaneprázdnené prácou a nemajú čas nájsť si vzťah, no musia upokojiť svoje fyziologické potreby. Maslowova pyramída neklame. Najdôležitejšími potrebami sú jedlo, voda, dýchanie, vylučovanie a aj sex. Nebojte sa skúsiť veci, ktoré by ste za normálnych okolností neskúsili.

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.