Ženy, a hlavne tie krásne, nemajú problém rozmnožiť sa. Prakticky môžu mať se* s hocikým, s kým si zaumienia. Stačí im s chlapom trochu poflirtovať, pomotať a už ho majú v spálni (či kdekoľvek im vyhovuje).Ony majú ale problém prežiť! Potrebujú, aby sa chlap postaral o ne a ich potomkov. Aby prežili obaja. Áno, to je na tej naozaj základnej úrovni. Pravdaže tak, ako chlapi chcú zdravých, krásnych a konkurencieschopných potomkov. Veď už faraóni či anglická kráľovská rodina si sakra dávali pozor, s kým splodia deti. To, že dnes je stále väčšie percento žien, ktoré robia chlapské práce, budujú si kariéru a na deti či ich výchovu „nemajú čas“, je vec druhá.

Akých mužov teda ženy chcú?


6 KOMENTÁRE

  1. Moja bývalá bola presne taká istá, nechala ma kvôli nejakému zalovenému ko*otkovi, však čo na tom, že bol od nej o 20 rokov starší…

  2. To je velmi vseobecne povedane. Aj jed mame v sebe zakorenene urcite vzory, tak to neznamena, ze sa nedaju prekryt so vzormi, ktore v nas mozu byt silnejsie. Tym chcem povedat, ze zena bude pozadovat od muza to, co najviac potrebuje. A ked najde dvoch ludi, ktori vykazuju rovnake kvality, tak si vyberie toho, z ktoreho ma vacsi uzitok. Alebo aj ked muz ma kvality, ktore tato zena neuznava (su pre nu indiferentne), tak muz pri nej neuspeje. Peniaze uspokojuju kazdeho, lebo je to hodnota, ktora je vseobecne uznavana uplne vsade. Tak sa nemozeme cudovat, ze je oblubenou kvalitou aj u zien.

  3. Nesúhlasím úplne. Myslím že je to individuálne rozdielna záležitosť a v určitom veku ženy menia názor nato čo v skutočnosti chcú :-)

    • nepreložil,ma to od Milana Marka z jeho stranky „“Umenie zvadzania““,Miško na taketo veci v živote nepride

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here