V jednom z troch dnešných duelov na futbalových Majstrovstvách Európy vo Francúzsku sa odohral poriadny škandál, keď v závere duelu medzi Českou republikou a Chorvátskom vyčíňali chorvátski fanúšikovia. Chorváti viedli už 0:2 a zdalo sa, že majú namierené za víťazstvom, keď v 76. minúte znížil na rozdiel jedného gólu Milan Škoda. Päť minút pred koncom riadneho hracieho času sa však na tribúne a na trávniku rozpútalo peklo!

V 86. minúte dopadli na trávnik v Saint-Étienne svetlice, ktoré boli vhodené zo sektora chorvátskych fans k bráne českého gólmana Petra Čecha. Krátko na to dopadla na trávnik petarda, ktorá vybuchla tesne pri jednom z usporiadateľov a zdalo sa, že hlavný arbiter ukončí zápas predčasne. Neukončil ho a ani Chorváti neprestali vo svojom vyčíňaní, keď sa na jednej z ich tribún začali fanúšikovia biť s usporiadateľmi. Hlavný arbiter Marc Clattenburg sa však napokon rozhodol, že zápas neukončí a v nadstavenom čase si Česko vďaka gólu Tomáša Necida vybojovalo remízu 2:2!