Ženská fontána, sprcha, mokrý orgazmus alebo ženská ejakuácia. Toto sú tiež názvy na ten najkrajší ženský zážitok z milovania. Nedá sa predstierať, no zažije ho asi iba tretina žien.Na čo sa môžete tešiť?

Chceli by sme vám priblížiť, ako dosiahnuť ten najnezabudnuteľnejší orgazmus pre vás aj vašu partnerku. Čo viac si priať, ako vidieť ženu v orgazmickom kŕči, ako sa od rozkoše nevie vystrieť, kričí od vzrušenia a na vás strieka prúd teplej tekutiny. Po tomto zážitku bude pre vás ochotná spraviť čokoľvek a bude to chcieť opakovať a opakovať, a opakovať……

Ako na to?

Na každý vrchol vedie ťažká a dlhá cesta. Ani tu tomu nebude inak. Ak chcete, aby vaša partnerka mala mokrý orgazmus a obdarila vás spŕškou rozkoše, musíte si to zaslúžiť. Cesta bude zložitá, ale výsledok o to krajší a nezabudnuteľnejší pre oboch partnerov.

Pozor, nie je to moč, čo žena zo seba vylučuje. Pri predstave, že vás žena ostrieka močom, sa táto praktika veľa mužom znechutí, no nie je to tak. Žena má síce pocit močenia, no je to kvôli naplneniu žliaz ejakulátom. Tie sa naplnia vždy, no nie vždy sa dostanú von, teda nedôjde k výstreku.

Ako sme si už povedali, žena má pocit močenia a to je tá správna cesta. Chybou však je, že veľa žien sa zľakne a začne sťahovať svaly, začne sa ovládať. Ženy, neovládajte sa, uvoľnite sa a VYPUSTITE TO VON!!! Tento pocit u dám najlepšie dosiahnete masážou ženského pohlavného ústrojenstva. Masírujte ju zvonka, hladkajte ju, potom do nej dajte prsty. Prstami sa hrajte v okolí G bodu. Vniknite do nej celými prstami, ona vám pri tom môže rozprávať svoje pocity. Ak ju to bolí, spomaľte.

femaleorgasm

Ak má pocit močenia či plného mechúra, je to na dobrej ceste. Hladkajte ju, maznajte sa. Ak sa jej svalstvo uvoľní, pridajte ďalší prst alebo celú ruku. Partnerke to ale musí byť príjemné a vzrušovať ju to. Druhou rukou jej chyťte spodok brucha. Ak už žena cíti, že to prichádza, nepoľavujte v tempe, práve naopak. Môžete zintenzívniť svoju činnosť, zrýchliť. Orgazmus sa dostaví, no nie je to jednoduché a chce to tréning. Mokrý orgazmus je o to zložitejší, že sa nedosiahne na prvýkrát, treba ho skúšať viackrát a až keď sa svalstvo poriadne uvoľní, potom to bude to pravé potešenie.

Ruku vám z partnerky vystrelí ako šampusovú zátku a tá bude striekať všade naokolo.

Okrem výstreku zažije triašku, ktorá bude trvať ešte niekoľko minút po tomto zážitku. Ak sa vám táto praktika zapáči, odporúčame kúpiť na posteľ igelit alebo nepremokavú látku, posteľ sa dlho suší :)

Už teraz teda treba začať s tréningom a ak nie dnes, tak čoskoro sa výsledok určite dostaví.

Foto: aphroditeeffect.com, samadimd.com

  • 141tieznazor

    Skúsil som…

  • Capslock Brock

    Ty vole toľko nezmyselných článkov po kope som ešte teda nevidel autor: Najprv si zisti alebo zaži čo to je skutočné milovanie ženám treba porozumieť to nejde ako u teba keď si klasický typ chlapa a zrejme veľmi mladého ako sám píšeš čo môže mať rád šport,ženy a peniaze ale o ženách nevieš absolutne nič :-) Určitú rolu hrá stres celkové naladenie ženy počas dňa ..radšej si daj to pivko a nepíš bludy o ktorých nemáš ani tušenia a neblázni tu chlapcov čo sú zúfalí hľadajúc riešenie v tvojom článku a to nemyslím len tento jeden článok prebehol som aj iné vaše články normálne by som vám to zakázal robiť ani si neviete predstaviť čo potom niektorí ľudia sú schopní spraviť po tom čo si prečítajú takéto nezmysli :-) A mimochodom je to MOČ nie zrovna úplne ale obsahuje látky moču ich ejakulácia zato vonkajší klitoriálny orgazmus je možné dosiahnuť u každej jednej ženy ten vnútorný už nie je to dané organizmom genetikou a mnoho faktorov to ale neznamená že žena nieje uspokojená už sa viac ani k tomu nejdem vyjadrovať lebo nemám náladu …milovanie treba brať vážne a maximálne sa tomu oddať mysľou byť pritom a úplne uvoľnený