Ste milý, príjemný, distingvovaný a rozumný mladý muž? Nežné pohlavie je pre vás predmet úcty a to, že ste v každej situácii gentleman je samozrejmosťou? Dávate dámam komplimenty a snažíte sa ich občas rozosmiať jemným intelektuálnym humorom? A stále nemáte ženu? Nečudujte sa!Ak ste nenatrafili na mizivé 0,1 % žien, ktoré by váš prístup ocenili, prípadne ak nemáte prosperujúcu rodinnú firmu, vďaka ktorej ste do smrti finančne zabezpečený (čo zväčša muži s uvedenými vlastnosťami nemajú), tak máte smolu.

Ak sa rozhliadnete po svojom okolí, nemôžete si nevšimnúť, akí chlapi baby, naopak, majú. Sú to vulgárni grobiani, poväčšine s ukončeným učňovským vzdelaním, ktorí sa k ženám chovajú ako k handrám. Namiesto intelektuálneho humoru využívajú urážky so slovníkom štvrtej cenovej a fúkajú im do tváre cigaretový dym. Nepoznajú komplimenty, len ponižovanie pred okolím. Ženy sú pre nich iba podradné chodiace vagíny, s ktorými nemá komunikácia žiadny význam, ak nevedie priamo k súloži.

zli_chlapci2

Prečo to tak je? Žiaľbohu, vy by ste pre väčšinu žien boli až príliš nudný svojou prívetivosťou a bezchybnosťou. Aj keď to znie smiešne, pre mladé slečny sú naozaj oveľa príťažlivejší títo grázli, ktorí v nich vzbudzujú dobrodružstvo, priťahujú ich svojou extrémnosťou a sú pre ne živel, s ktorým sa chcú s radosťou popasovať. A ak taký nie ste, musíte sa vy popasovať s tým, že to nebudete mať jednoduché.

1 komentár

  1. Zas prrr Este ziadnu zenu som nepocula povedat ze ten moj muz je ale super, vcera ma udrel…Alebo je dokonalý, lebo je na mna verbalne hruby. Len zeny muzovi nevedia spravne vysvetlit nedostatok naklonnosti, preto pouzivaju frazu, ze je priliz dobry a bla bla bla.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here