V Čechách sa s tým mladý manželský pár moc nebabral a svoje intímne problémy prebral pred celým národom cez sociálnu sieť.Mladý český pár (obidvaja 26) sa rozhodne nehanbí. Po tom, ako sa mužovi nedostávalo od manželky po svadbe toľko večernej pozornosti, koľko by si predstavoval, sa rozhodol konať. Keď si uvedomil, že žena má stále tie isté výhovorky, prečo NIE, začal si ich cielene zapisovať do Excel tabuľky v priebehu necelých 2 mesiacov.

Keď manželka odcestovala na služobnú cestu, poslal jej tento zoznam emailom, aby jej ukázal, aké sú tie výhovorky trápne. Nahnevaná manželka sa mu snažila dovolať, on však telefón nedvíhal, a tak tento zoznam v naštvanosti zavesila na svoj profil s vysvetlením, že “strávili celú jar prerábaním domu, mala príliš veľa práce a bála sa, že príde o flek”. To ale, samozrejme, robiť nemala, pretože sa tento zoznam stal okamžitým hitom.

Chalan si možno zvolil trochu nešťastnejší spôsob, ako dať partnerke najavo, že mu niečo chýba, ale manželka to zverejnením na Facebook rozhodne zaklincovala.

Tieto výhovorky počúval dennodenne

vyhovorky v posteli

Zdroj: Extra.cz Foto: depositphotos

  • 141tieznazor

    …no není zlatááá…

    • 141tieznazor

      …???…