Bývalý francúzsky MMA zápasník Amokrane „Kiane“ Sabet bol zastrelený indonézskou políciou na ostrove Bali. Rodený Alžírčan Sabet sa mal dostaviť na policajnú stanicu k výsluchu ohľadom niekoľkých prípadov násilného chovania. Keď si po neho policajti prišli, zápasník vytiahol nôž a odmietol sa vzdať!

Po niekoľkých varovných výstreloch zaútočil na ochrancov zákona a jedného na smrť dobodal. Hneď potom bol zastrelený. Na Bali žil od roku 2013 a odvtedy bolo na neho podaných niekoľko trestných oznámení.

Amokrane "Kiane" Sabet

S obľubou sa vyhrážal susedom, neplatil v reštauráciách alebo mlátil členov tradičnej domobrany, ktorá v obciach udržuje poriadok. Polícia sa odhodlala zasiahnuť voči 49-ročnému Francúzovi až vtedy, keď mu vypršali víza a príslušné orgány rozhodli o jeho deportácii z krajiny.

Video nie je vhodné pre maloletých a slabšie povahy!

Zdroj: Liveleak.com, Navratdoreality.com | Foto: Navratdoreality.com

loading...

9 KOMENTÁRE

 1. To po nem strilely slepýma a on umrel od smíchu nebo co že po toli výstřelech se tam jeste hýbal?? A přitom v americe je X případů kdy policista vystřelil a a hned 1 zásah byl smrtelný a to nestrilely do hlavy. Tady je nekolik policistu a v ruce mají i automaty a stejne si tam snema vytre rit. Když se rozbehl proti nim meli mu prostrelit kolena a hned by padl k zemi na hubu

   • Ktovie na akú prdel im sú gumené projektily na ostrý zásah voči kriminálnikovi. Gumené projektily sa používajú pri úplne iných akciách. To majú zato že sú tupí a nevedia ani poriadne s veľkou pravdepodobnosťou strieľať.

    • Chalani … nehnevajte sa ale kto z vas vie ako je to zabit cloveka s cim potom musi zit ten clovek (nie debil) vzdy sa chrani aj zivot a zdraie pachatela nech je akykolvek …. preto sa dost pouzivaju gumaky az potom ostre vo vacsine pripadov je nabitych len par gumakov alebo len par ludi ma nabite gumaky (aj ked v tomto pripade ho skor len vytocili s gumakmi lebo ten clovek bol zvyknuty dostavat rany) chyba bola v tom ze mu nestrielali ostrou niekam do noh a nechali to dojst az k tomu ze zomrel jeden z nch tak moholi obaja zit

     • Neviem ale ten koniec vypada ako poprava … To bol jediny negumeny projektil … Preco ked uz ocividne nemal sil sa akokolvek branit , tak ho strelia do gebule ostrou . Nejake divne nie ?

     • Zabil kolegu, navíc indonesie, myslim, že se drželi dost stranou když mu nestřelili do hlavy hned z první. Ale aim.

     • To je ich chyba ze dopustili , aby niekoho zabil . Ked vedeli co je to za hovado , mali sa patricne pripravit . Ked sa rozbehol , mali strielat na kolena … Alebo slzak do oci, aby nevedel cielen utocit , kedze by nevidel ani hov … Jednoducho spackane zo strany policie …

    • tak primárně není záměrem policie někoho zabít, ale vyřadit z boje, zpacifikovat a o trest se postará soud. navíc ho nešli zavřít, že něco provedl, ale protože měl propadlý vízum a byl vyhoštěn.

 2. Ocividne ochrancovia zakona sa bali „Hulka“ tak dopadol tento zasah.. ale kazdopadne ulohu ciastocne splnili, zneskodnili pachatela..
  Otrasne

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here