V prvej polovici decembra vydal Majk Spirit nový singel Boh jediný. Na Vianoce sa fanúšikovia dočkali aj jeho vizuálnej podoby.Raper sa rozhodol byť na Štedrý deň naozaj štedrý a k singlu Boh jediný zverejnil aj veľmi zaujímavý videoklip, ktorý je plný rôznych počítačových grafických efektov a vizualizácií. Tie zrejme ocenia najmä páni. Ale aj dámy si prídu určte na svoje, veď ktorá by sa rada nepozrela na polonahého Majka? Celú podobu klipu mal na starosti režisér Jiří Marshal.

Raper však nezanedbáva ani formáciu H16, s ktorou na Silvestra pustili von úplne novú skladbu €GANG. Na nej chalani spolupracovali s producentom Grimasom a kolegami až z ďalekého Anglicka menom S.A.S. (Streets All Salute). Táto skladba zatiaľ nemá oficiálne video, ale určite stojí za vypočutie. Tak do toho :)!

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.