Jacques Sayagh má už síce 50 rokov, no svojou postavou pripomína Herkulesa. Iste, mnoho mužov v strednom veku sa o seba stará a čas od času si zájde aj do posilňovne, ale Jacquesov príbeh je úplne iný. Jacques je totiž bezdomovec, ktorý už roky prežíva na ulici, takpovediac z ruky do úst.Jacques Sayagh sa roky túla parížskymi ulicami, kde prežíva doslova zo dňa na deň. Jeho vymakanú postavu by mu však mnohí chlapi mohli závidieť. Je jasným dôkazom toho, že na to, aby ste získali perfektne vypracované telo nepotrebujete množstvo peňazí na výživové doplnky a dokonca ani permanentku do fitka!

nooo

Jacques prespáva na ulici so svojimi dvoma psami. I keď nemá žiadne peniaze, trénovať sa snaží každý deň. Na cvičenie väčšinou využíva váhu svojho tela a ako bradlá používa bežné mestské vybavenie. Sám sa priznal, že ak sa mu do rúk dostanú nejaké tie peniaze, snaží sa nakúpiť si aspoň trochu jedla. Najradšej má vraj kapustu a zelenú fazuľu. Ku cti chlapíkovi nepochybne slúži aj to, že sa pred časom vďaka svojmu úsiliu dokonca dostal na profesionálnu kulturistickú súťaž! Otázkou ostáva už len to, prečo je chlap, ktorý je evidentne na vrchole svojich síl bezdomovcom… Tak-či-onak to, ako Jacques žije a cvičí, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Zdroj/Foto: youtube

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here