Britská televízna a rozhlasová verejnoprávna spoločnosť British Broadcasting Corporation (BBC) si získala srdcia divákov a poslucháčov po celom svete, ako o sebe totiž tvrdí, sľubuje vždy aktuálne a pravdivé informácie. Aj majster tesár sa ale niekedy utne, dôkazom čoho je video, ktoré v týchto dňoch obletelo internet zo všetkých strán. Na zázname môžeme vidieť moderátora športových novín, Chrisa Mitchella, ktorý po ukončení svojho vysielania začne písať a rolovať po svojej ruke tak, ako to má vo zvyku na tablete. BBC zrejme predbehla popredných výrobcov elektroniky a sama si vytvorila akýsi interaktívny tablet, ktorý voperovala moderátorom priamo pod kožu. Inak si totiž počin obľúbeného moderátora vysvetliť nemožno.

Podľa viacerých domácich webov si Chris celú situáciu s odstupov času uvedomil aj sám a podobne ako státisíce ľudí, ktorí video zhliadli na internete, sa na svojom nevydarenom vstupe pobavil aj on sám.

Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.