Vo svete plus size modelingu sa nosia kypré tvary a celulitída je viac-menej jeho súčasťou. Dôkazom toho je aj modelka s prekrásnou tvárou menom Ashley Graham.Ashley Graham patrí k najžiadanejším modelkám sveta. Nie však k tým, ktoré by ste najradšej z ľútosti nakŕmili, ale k tým, ktoré sa hrdo hlásia k tomu, že sú krv a mlieko. Dokonca ani jej „pomarančový“ zadok nebráni lukratívnym ponukám, ktoré sa na Ashley sypú z každej strany.

Prečítajte si tiež: Vyspovedali sme plus size modelku Charlotte Krajčovú – „Muži, všetkých vás milujem!”

Táto exotická kráska má jednoducho se*epílu naozaj na rozdávanie a mnoho chudších kolegýň by jej pôvab mohlo len závidieť. Veď si pozrite nasledujúce fotky a posúďte sami, či bola Ashley hodná napríklad aj tých najprestížnejších magazínov ako Vogue, Glamour či Harper’s Bazaar.

Untitled-7 Untitled-8 Untitled-9 Untitled-10 Untitled-11 Untitled-12 Untitled-13 Untitled-14 Untitled-16 Untitled-17 Untitled-18

loading...
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)

2 KOMENTÁRE

  1. Hmm, … no,.. ale tak zase prečo nie…, že ano. Proti gustu žiaden dišputát. Aj keď vlastne neviem čo toto porekadlo presne znamená :D

  2. same materialne prizemne stupidne clanku… zevraj premuza… akurat pre vypatlaneho blbecka co sa vozi s otcovou karou ma na hlave palmu a vo vacku jablko cita takyto odpad bulvaru… modelka fajn, ok , niekto ju mozno poklada za krasnu, aj napriek jej nedokonalostiam a vysokemu sebavedomiu… ale na druhej strane nie je dobre ukazovat mladym dievcatam nejaky symbol krasy ci uz takito plnostihly alebo naopak umelohmotnu barbi babiku ktora nema vlastne nic skutocne a vsetko ma umele a v hlave ma vakuum… co su prakticky vsetky dievcata tu na tomto „blogu“….

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here