Niekdajšia profesionálna ruská tenistka a v súčasnosti modelka, femme fatale mnohých mužov, Anna Kurnikovova, sa stále môže pýšiť dokonalou postavou.

Anna Kurnikovová sa narodila 7. júna 1981 v Moskve a na prelome tisícročí patrila medzi najlepšie tenistky svojej generácie. Darilo sa jej najmä vo štvorhre, v ktorej spolu so Švajčiarkou Martinou Hingisovou vyhrala Australian Open v rokoch 1999 a 2002. V roku 2002 bola tiež označená za najsexy ženu sveta a druhým najvyhľadávanejším športovcom na Googli. Medzi jej priateľov patrili ruskí hokejisti Pavel Bure a Sergej Fjodorov, v súčasnosti už dlhé roky tvorí pár s Enriquem Iglesiasom. S profesionálnym tenisom skončila v roku 2009 a odvtedy žije v Miami v USA a venuje sa modelingu.

Anna Kurnikovová a jej postavička snov

Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy Anna Kurnikovova sexy

Anna Kurnikovová fotenie

Foto: Facebook.com, Instagram.com, Tumblr.com, cdn.paper4pc.com

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here