Vlasy sú často podceňované. Nie je to len o tom, že ich treba z nutnosti skrátiť, ale rovnako ja prestríhať a aj upraviť. Sú predovšetkým tým, čo tvorí a doťahuje váš štýl. Pokiaľ si kúpite zlú košeľu, môžete ju vrátiť alebo vymeniť. Ale pri zlom strihu je náprava zložitejšia. Vlasové trendy sú o niečo pomalšie ako tie módne.Vybrali sme pre vás niekoľko strihov a nápadov na úpravu vlasov, ktoré sú trendy.

Darinka
Dvorná módna poradkyňa a stylistka SLOVAK MAN. Denne prechádza množstvo oblečenia, aby sa čitatelia mohli každý mesiac inšpirovať pri vyberaní nových kúskov do vášho šatníka. Len dobre oblečený muž je príťažlivý & šaty robia človeka, týmito krédami sa drží naša Darinka.

11 KOMENTÁRE

  1. Ja by som len doplnil, ze vsetky z tychto ucesov su vyfenovane az na ten samurajsky copik :) a gel sa dnes uz nepouziva moc..povedal by som vobec ale nejaky zaostalec sa vzdy najde alebo len clovek s inym nazorom…a vyfukavat treba bez toho to nejde…bez toho ten uces neni ono..ale zalezi to vela aj od.druhu vlasov a ich dlzky no :)

  2. a poviete mi niekto čo je účes za ktorým sa žena otočí? dlhé mastné vlasy alebo vyholená hlava? sa zobuďte

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here