Ako asi viete, na futbalovom štadióne “bílých andelov”, alebo ak chcete Trnavského Sparkatku, prebieha veľká rekonštrukcia, po ktorej by sa mal štadión stať jedným z najmodernejších a najväčších futbalových štadiónov na Slovensku.Dostali sme e-mail od autora videa, ktorý urobil zopár naozaj zaujímavých leteckých snímkov v 4K rozlíšení, aby sme uverejnili toto naozaj podarené videjko. Tak teda tu je:

Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.
  • Stoklas

    jedným z najmodernejsich a najvacsich…takze jednym z…:D Prosim Vas netraposte a opravte to bez toho “jednym z” pretoze bude jediny. Ak ratate tie podobne plesnive budy v Petrzalke,Inter ako konkurenciu tak si dajte ladovu sprchu.

    • Určite bude bezkonkurenčne najmodernejší. Chystajú sa ale aj rekonštrukcie aj ďalších štadiónov, veríme, že budú aspoň približne takto moderné. Bola by hanba mať iba jeden moderný štadión na Slovensku, ktoré bude s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou účastníkom EURA 2016