Povedzme si narovinu. Kto z nás by si nechcel vyskúšať se*, ktorý by sa skončil poriadnym ženským výbuchom. Určite ste videli kopu videí a čítali kopec článkov o tom, či je vôbec niečo také reálne alebo je to len špeciálny efekt vytvorený péčko priemyslom. Tak teda úplne na začiatok, a teraz hovoríme zo skúseností v rámci redakcie :), žiaden výmysel to nie je. Ženská ejakulácia je rovnako skutočná a reálna ako odvody do sociálne poisťovne, dokonca sa pri nej aj podobne zapotíte.Čo je ženská ejakulácia?

Prvýkrát tento jav popísal Aristoteles. Vo svojej štúdii sa správne domnieval, že sa jedná o ejakulát neobsahujúci zárodok života. Mnoho ľudí si totiž aj v súčasnosti zamieňa „ženský výstrek“ s únikom moču. Na naše šťastie tak tomu nie je. Výskumu, odkiaľ sa ženský ejakulát berie a čo obsahuje, sa v roku 2002 podrobnejšie venovali aj na talianskej Universita degli Studi dell Aquila. Ich záverom bolo, že za výstrek sú zodpovedné tzv. Skeneho žľazy, ktoré sa počas silného vzrušenia plnia tekutinou zloženou z glukózy, fruktózy, sacharózy, fosforečných kyselín a kreatinínu, takže sa rozhodne nejedná o moč.

Kedy dochádza k ženskej ejakulácii?

9 KOMENTÁRE

  1. brutal članok premna palec hore neide o to čo je tam napisane ale ako fakt brutalne podany texit :) skladam hold autorovy ;)

  2. kazdy musi vediet ako na zenu…tej mojej sa mi to vzdy podarit a strieka neskutocne krasne a je to uzasny pocit ked je vsetko mokre.V prvom rade musi muz vediet snim narabat vo vnutri zenskeho pohlavia a samozrejme regulovat rychlost zasunu a vysunu..nie stale ako kralik a ani nie srale ako mrtvola..vediet regulovat otacky.A zarucujem u kazdej zeny krasny vystrek.Tak muzi skusajte,raz najdete ten sistem a sposob ako aj ja…potom uz len uterak a utiera to co ostane po tom :)

  3. díky za článek už aspoň vím, že žena potřebuje odpočinek :D už jsem si myslel, že je něo špatně :D

  4. Uplne o k***te clanok… Len chvalospevy a nic konkretne alebo konstruktivne :) dalsi „novinar“ co by mal zmenit zamestnanie. (ne)dakujem

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here