To, že ženy sú krásne, milé a úprimné (ako ktoré) stvorenia vie snáď každý a vtipy o tom, že ideálny muž neexistuje alebo už svojho muža má, vie rozprávať tiež každý, respektíve skôr každá. Ja ako bytosť nedokonalá som sa rozhodol, že nastal ten čas stať sa dokonalým a priblížiť sa obrazu Božiemu (nie nespil som sa pod obraz) a urobil som malý prieskum o tom, ako by mal vyzerať ideálny muž z pohľadu žien (samozrejme, to by som nebol ja, kebyže k tomu nemám čo povedať) 

Dokonalý muž by mal byť……

1. Vtipný

Aby ju vedel rozosmiať, aby mal inteligentný humor, aby vedel v danej situácii vtipne zareagovať a podobné sračky, ktoré vo finále aj tak použije proti nám, lebo sme detinskí a nevieme ju rozosmiať  (popri tom na vtipe o zajacovi a medveďovi sa smiala).

2. Spoločenský

Áno, ženám sa páčia muži, ktorí sú spoločenskí. Ale ako náhle chcete ísť do spoločnosti bez nej, tak ste dement. Keď ona chce ísť bez vás, to len preto, lebo nie ste spoločenský, bacha aj na to, že keď ste spoločensky unavený, ste zase sviňa. :)

3. Pozorný

Mal by ju vedieť objať a vedieť potešiť, keď to ona potrebuje. Aby jej otvoril dvere, keď vchádza do miestnosti, aby jej pomohol sadnúť si na stoličku, doprial jej relax, pretože pracuje ťažko tak, ale to predsa aj my. Avšak bacha na tieto veci: môže vás označiť za se*istu alebo nadržané hovädo, prinajhoršom vás môže obviniť, že zas chcete len se*. A to dôležité. Z čoho kur**fix je ona unavená?? Do pič… hája ona je unavená z toho behania po obchodoch alebo vykecávania sa so svojou BFF pri kávičke, lebo ja som ešte murárky nevidel.

Happy woman being brought breakfast in bed by husband at home in bedroom

4. Dobrý v se*e

Romantika pri sviečkach, vínečko, jahody a čokoláda však to poznáte z tých romantických sračiek od Inge Pilcherovej či kej frigidnej panny a chcela by, aby ste sa tak ku nej správali aj vy. Keď poviete, že no dobre, po chvíli aj tak chce, aby ste pritvrdili, a tak ju chcete riadne vymr*ať, plavcov jej vypustiť na tvár a jednookého goliáša si obtrieť o jej cecky. To sa jej ale už nepáči, lebo tak to v tom filme nerobili (ale tak podľa toho v akom).

5. Nemal by žiarliť

Nemal by žiarliť, domýšľať si, nemal by ju kontrolovať. Veď to je absolútne v poriadku, že chodí na kávičky s jej bývalým, ktorý má na bruchu „pekáč buchet“ a sedmičkove bávo. A úplne v poriadku je aj to, že jej posiela smsky na dobrú noc. Fakt verte mi :D

6. Vzhľad

Pekná vyšportovaná postava, krásny úsmev, prenikavý pohľad, vždy dohladka oholený, navoňaný a upravený. Ako tak rozmýšľam, tak ja sa môžem isť rovno obesiť na a ten strom, ktorý mám za barakom.

7. Vyspelý

Mal by rozmýšľať mozgom a nie penisom, mal by si odpustiť nemiestne poznámky v spoločnosti, mal by vedieť, kedy má byť ticho a kedy nie. Áno, s týmto súhlasím! Každý správny a dokonalý muž by sa k žene mal správať ako ku princeznej, často ju objímať a brať na ruky, aby pochopila, že ju takisto dokážete vyjebhať von oknom, keď jej ešte raz príde smska od bývalého.

vzťah 1

8. Finančne zabezpečený

…prachatého čáva si si chytila,
v živote si si nič nezarobila,
si vyjebhaná pucmola..

(netreba sa vyjadrovať, Paťo to vystihol)

(vzorka žien bola vo veku 19 – 25 rokov)

PS: Načo si úmyselne dojebhávať život tým, že sa budete meniť kvôli ženskej, aj tak sa vám raz dáka zavesí na krk, ale pamätajte na to, že Janko Koleník by sa za vami otočil skôr.

UPOZORNENIE! TENTO ĆLÁNOK JE LEN VÝPLOD CHOREJ MYSLE  AUTORA

4 KOMENTÁRE

  1. 1. Každý je svojim spôsobom vtipný, skôr by som povedala, že by mal chápať srandu. 2. Nemusí byť. 5. toto robí len určitá skupina ľudí. 6. pokiaľ ty sama nie si voňavá, oholená a bohvieaká, nečakaj takéto :D a 8. vyhľadáva tiež jedna skupina ľudí, tak nehádžte prosím, všetky holky jednej vekovej kategórie do vreca.
    P.S.: Kde pán autor prišiel k takejto vzorke???

  2. Každá žena chce muža, ktorý je finančne zabezpečený. Do vzťahu má prispieť aj muž aj žena. A vôbec nejde o to, že žena chce LV kabelky, hodinky atď.. Ide len o to, že aj muž aj žena, má vedieť zarobiť a má vedieť s peniazmi tak manipulovať, aby z nich vedel vyžiť, aby si vedel vyplatiť všetky výdavky spojené so životom. Chlapi či sa vám to páči alebo nie… Mali by ste byť finančne zabezpečení…A vôbec nejde o to, že žena chce vidieť miliony na vašom účte…. Mali by ste vedieť zarobiť aspoň to minimum… žiť predsa z niečoho treba……alebo nám chcete povedať, že si máme ist hladať partnera pod most? Takýmto spôsobom si aj vy hladajte ženy, ktoré sú hlúpe, nevedia variť, ani upratovať, nezarábajú a nestarajú sa o seba…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here