Že len chlapi myslia často na se* a majú zvrhlé chúťky? No tak to prrr! Ženy sú častokrát ešte viac nadržané než vy! Ich myšlienky sú také kučeravé ako vlasy Petra Nagya pri najlepšie vydarenej trvale. A aké predstavy im teda spôsobujú zvýšenú vlhkosť nohavičiek?Techtle mechtle na verejnosti

Každej žene lichotí, keď je z nej chlap nadržaný a keď je to ešte aj na verejnosti, oláláá. Kabínka alebo vécka síce nie sú najromantickejším miestom na súlož, ale zase, prečo nie? Aj my máme rady adrenalín, aj keď máloktorá z nás to vysloví nahlas

Hra na poslušné dievčatko

Nejaký kostým školáčky nás veru až tak nevzrušuje. Ale tá predstava vašej tváre, keď nás zbadáte v mini károvanej sukničke a lízatkom v ústach, a potom všetko to, čo bude nasledovať (ako dostaneme od vás poriadny výprask), to je to, čo nás rajcuje!

Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?

2 KOMENTÁRE

  1. Tento prijebany zoznam spisal najskor niekto, kto se* este nemal, alebo si ho zamiena s vlastnym fantazirovanim.

    • Nikde nie je povedané, že všetky ženy musia mať presne tieto predstavy. Ak sa Vám to nepáči, pokojne môžete kliknúť na x vpravo hore a odísť z tejto stranky. ;)
      .

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here