Väčšina z vás si pamätá na idoly ženskej krásy 90. rokov, ktoré sa objavovali v časopisoch a všetkých lepších reklamách. Boli to vaše chlapčenské sny a ich vystrihnuté fotky ste schovávali hneď vedľa tej z Baywatchu a spoločnej zo 7.B (kvôli peknej spolužiačke). Baby medzitým trošku podrástli, ale huba by nás bolela, keby sme povedali, že aj zostarli. V ich svete asi čas neexistuje a vyzerajú stále minimálne tak skvelo ako v dvadsiatich. Proste MCBP! Btw, máme aj galériu 8 top učiteliek, ktoré š*kajú svojich top žiakov ;)

 

Eva Herzigová

Merilyn Monroe východu (42) je trojnásobná mamička a novinármi bola označovaná ako Miss Wonderbra vďaka reklame na podprsenku. Má 181 centimetrov a zahrala si vo filme s Gérardom Depardieum.

Last night at the V&A…Alexander McQueen exhibition!

A photo posted by Eva Herzigova (@evaherzigova) on

 

Cindy Crawford

Kráska s nezameniteľným znamienkom nad perou (49) je matkou dvoch detí. Dcéra Kaia má už 14 rokov, mame akoby z oka vypadla a tiež rozbieha kariéru modelky. Cindy má 175 centimetrov, zahrala si vo viacerých filmoch, no svoj najväčší úspech zožala jednoznačne v modelingu, pričom sa dostala aj do viacerých rebríčkov najkrajších a najsexy ľudí na svete.

Spotted on set today – crew member has perfected the #manbun!

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

And the cover shot from a fun trip to Hong Kong! #ElleHongKong

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Tyra Banks

Mediálne akčná modelka (41) je známa vďaka účinkovaniu v show o hľadaní modeliek z celého sveta, ale aj ako tmavá kráska z filmu Coyote Ugly. Objavila sa však aj v horore Halloween 8 či v seriáli Gossip Girl a Glee. Má 178 centimetrov a strihla si aj role v klipoch pre Michaela Jacksona, Tinu Turner alebo Georga Michaela.

On way to work. Love my job. U love yours?

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Breathin' it in

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Yesterday, I woke up and felt like showing you the me you deserved to see. #RawAndReal Today, I want to continue to keep it real. Why? Because we ALL know I don't walk around looking like the bare-faced photo I posted yesterday. Almost everyday, I rock mascara, blush up my cheeks and throw concealer on those damn dark circles under my eyes I was so tempted to touch up on my raw pic yesterday. The painted face you're looking at right now…THIS is REALLY me, too. Is it raw? Heck no! Is it real? The jury's out on that, but I say, "Yeah." I know what you're thinking. "What???!!!" It's real because I'm keepin' it REAL by admitting I need to put stuff on my face to look like a supermodel. (Add a lil' retouching and Wham, the final look is complete!) Yeah, I wished I woke up looking flawless, but that just ain't me. Not at all. And I'm not ashamed to admit it. None of us should be. #RougeAndReal

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Claudia Schiffer

Nemecká Brigitte Bardot (45) pracovala pre všetkých svetoznámych módnych návrhárov. V súčasnosti sa objavuje v reklame na autá Opel. Má 181 centimetrov a za sebou megaúspešnú modelingovú kariéru. Objavila sa aj v mnohých filmoch či známom videoklipe od Westlife, kde si zahrala uptown girl.

An evening can't be more elegant when wearing @MaisonValentino Haute Couture #TBT @RealMrValentino @privategg

A photo posted by Claudia Schiffer (@claudiaschiffer) on

Just out. I loved wearing this beautiful #prada dress for @harpersbazaar_ru photographed by @nicobustos x

A photo posted by Claudia Schiffer (@claudiaschiffer) on

Kate Moss

Britská kontroverzná modelka (41) je matkou dcéry Lily Grace. Má 170 centimetrov a okrem obrovského množstva kampaní, pre ktoré pracovala, sa preslávila aj mnohými škandálmi. Jedným z najdiskutovanejších bol jej úlet s kokaínom, ktorý vytiahla na stôl priamo na párty.

@stellamccartney

A photo posted by Kate Moss Real on Facebook (@theonlykate) on

Naomi Campbell

Britská čokoládová modelka (45) bola svojho času tiež múzou viacerých módnych domov. Má 177 centimetrov a podobne ako Kate ju neobišli viaceré škandály. Tiež sa potýkala so závislosťou od kokaínu a viackrát bola predvolaná pred súd kvôli agresívnemu správaniu voči svojej asistentke a iným zamestnancom. Účinkovala v klipoch Madonny, U2, Georga Michaela alebo Boba Marleyho.

Headed to #nyfw 🙏🏻

A photo posted by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on

Have a safe and happy #laborday! 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 cc: @abraham_studio @laperlalingerie

A photo posted by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on

Linda Evangelista

Kanadská modelka (50) bola označovaná za chameleóna modelingu a múzu fotografa Stevena Meisela. Vo svete preslávila frázu:” Nevstanem z postele za menej ako 10 000 na deň.” Má jedného syna a nikdy nemala herecké ambície, zato si zahrala v dvoch klipoch Georga Michaela.

#sightseeing #nyc #statueofliberty #photobymyson

A photo posted by Linda Evangelista (@lindaevangelista) on

Stewardess requirements 1950's. Smithsonian National Air and Space Museum #smithsonianairandspacemuseum #washingtondc #selfie

A photo posted by Linda Evangelista (@lindaevangelista) on

Jet ski fun on lake Rosseau! #muskoka #canada #selfie major #spf

A photo posted by Linda Evangelista (@lindaevangelista) on

@SuperBowl #sb49 #UniversityofPhoenix @Patriots @SeaHawks

A photo posted by Linda Evangelista (@lindaevangelista) on

Zdroj: marieclaire.com, Foto: Instagram, Facebook, victoriassecret.com