Už prešiel nejaký čas, ako sme vám priniesli zoznam ôsmich učiteliek, ktoré sa rozhodli svojim žiakom vyučovanie poriadne okoreniť. Ako napovedá samotný titulok, ani tentokrát tomu nebude inak!

Opäť sme si tak trochu zalistovali v internete a vytvorili pre vás úplne nový zoznam tých najnezbednejších učiek. Musíme uznať, že niektorí žiaci budú predsa len spomínať na školu s láskou. Kde, do čerta, boli takéto učiteľky za našich školských čias?!

Jenifer Fichterová, USA – Florida

ucka1Mladú, fešnú, americkú učiteľku poslal súd za kater na neuveriteľných 22 rokov! Tejto fešande sa počas jej vyčíňania podarilo pridať si na konto až 37 zárezov. Bohužiaľ, na súde jej nepomohol ani srdcervúci plač a ospravedlnenia adresované rodičom zneužitých, maloletých chlapcov.

Michelle Yehová, USA – Los Angeles

sex-ziaci-ucitelka-disneyland-Michelle-YehMladučká, iba 28 ročná učiteľka, čelí obvineniu zo zneužívania dvoch maloletých chlapcov do 15 rokov. Žiakov balila vskutku sofistikovanými spôsobmi. Jedného dokonca vzala do Disneylandu, kde ho okrem neviazaného se*u oblažila aj kopou darčekov! No len si to predstavte, vcelku fešná učka vás vezme na dovolenku, kde z vás ide dušu vysúložiť a ešte vám za to aj zaplatí!

Caroline Berrimanová, Anglicko – Manchster

sex-student-Caroline-BerrimanovaNa Angličanku až neobvykle pekná, 30 ročná učiteľka si užívala se* so svojim 15 ročným žiakom až niekoľko mesiacov. Chlapec sa u nej udomácnil natoľko, že ho jej 2 ročná dcéra začala volať ocko. Tento pomer neostal bez následkov a prevalil sa po tom, čo mladík zistil, že Caroline je tehotná. Od strachu sa ku všetkému priznal a tak sa učiteľka musela postaviť pred súd. Caroline však môže byť relatívne spokojná, za tento úlet jej súd naparil iba dvoj ročnú podmienku.

uckaPrečítajte si tiež:
8 učiteliek, ktoré si TO rozdali so svojimi žiakmi!

 

Michelle Sulziciová, USA – Connecticut

sex-ziak-ucitelka-Michelle-Sulzicki

Aj túto učiteľku postavila miestna polícia pred súd za zneužívanie neplnoletého chlapca. Ziačik si v priebehu 3 rokov vrzol zhruba 20 krát a teraz sa obáva, že môže byť otcom Michellinho 5 mesačného bábätka.

Júlia Imonovová, Rusko – Moskva

j52 ročná ropucha sa rovnako pokúsila zviesť maloletého iba 14 ročného žiaka. Ako asi správne predpokladáte, ani 14 ročný chlapec v ktorom sa búria hormóny nebol na tom tak zle, aby tejto potvore city opätoval. Napriek tomu sa ale žena ocitla na súde, ktorý ju poslal na psychiatriu! Pýtate sa prečo? Milá učiteľka sa totiž cítila natoľko ohrdnutá, že sa pokúsila najať si na chlapca profesionálneho vraha. Našťastie bol vrahom prestrojený kriminalista, ktorý učiteľu okamžite zatkol. Tu je priložený videozáznam:

Čo dodať na záver? Zdá sa, že sa tento svet pozvoľna stáva naozaj skvelým miestom pre život… :P

PS: POKRAČOVANIE NÁJDETE TU!

Zdroj/Foto: policajné zdroje, youtube, evfxonline.com