Počuli ste už také, že ženu nemožno udrieť ani kvetinou? To však neznamená, že ju môžete biť psychicky… Ako sa vraví, na každú sviňu sa varí voda a pokiaľ vám teraz robí dobre pohľad na jej nešťastnú tvár, o to viac sa budete trápiť, keď vás opustí. Nie vždy však existuje cesta spať.Každý máme svojskú povahu a o tom, že treba brať partnera takého, aký je, pretože práve tie dobré vlastnosti v kombinácii so zlými z neho robia originálny skvost, je síce pravda, ale žiadna žena nechce žiť s chlapom, ktorý ju psychicky deptá. Takže ak ste aj dobrý ako med, no neviete si ustrážiť svoju zlú stránku povahy a prílišné emočné výbuchy kvôli maličkostiam, vtedy už nebude všetko v najlepšom poriadku.

Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?

2 KOMENTÁRE

  1. Takíto chlapi sú k****i, s prepáčením, ale aj ženy majú svoju chybu, že sú také hlúpe a ostávajú pri nich. Ja by som od takého idiota zdupkala. Aby som sa nechala od niekoho dobrovoľne trýzniť? Nie, ďakujem!

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here