Super Bowl, Super Bowl, všade samý Super Bowl. A preto aj reklamný priestor na tomto podujatí, ktoré sa považuje za jeden z najväčších športových sviatkov, stojí nekresťanské peniaze. Ale že naozaj nekresťanské!Mať polminútovú reklamu na Super Bowle je naozaj niečo. Jej suma každým rokom stúpa a od svojho začiatku v roku 1967 narástla až o 120 násobok. Tento rok sa vyšplhala až na neuveriteľných  4,5 milióna dolárov (komu sa zatočila hlava?)!! Organizátori si očividne veľmi dobre uvedomujú masovosť, veď 100 miliónov divákov, je 100 miliónov divákov a na tomto čísle treba predsa zarobiť.

Napriek závratnej cene však bol o reklamný priestor boj. Vychutnajte si teda tie najlepšie reklamy, ktoré sa môžu prestížnou nálepkou Super Bowl pýšiť tento rok!

Budweiser 

Carl´s Jr. 

Dove 

Essurance

Mercedes Benz

T-Mobile

Always

Bud Light

Snickers

Reebok

BMW i3

McDonald´s

Rýchlo a zbesilo 7

Zdroj: Aktuality.sk

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.